My Sweetie!♥

Hai3!

Sediakan baldi sebelum membaca tajuk dia atas!:))Terlebih mengada-ngadakan ayat tuh?Ah, biarlah ayat tuh yang mengada-ngada bukan Alyia oke!Hak3.Ermmm, mesti ramai yang tertanay-tanya kenapalah si Alyia nih buat tajuk yang macam tuh, buang tabiat ek?Eh, tak2, sebenarnya saya dah jumpa lelaki yang buat saya rasa gembira dan mengada-ngada ataupun bahasa kasarnya, GEDIK!Bukan salah Alyia, dia yang salah, hak3!Alyai suka dia jer oke, sebab dia mesti dah ada awek kat luar uh.Biarkan jer asalkan Alyia yang suka dekat dia.Tak kisah pun!Okey2, tak payah pikir pasal awek dia ke, mak dia ke, bapak dia ke sebab Alyia suka dekat dia bukan ahli keluarga dia ataupun awek dia ok!Wah, Alyia nih macam fanatik sangatkan?Oke2, daripada saya merepek dan menerawang ke tempat yang tak sepatutnya, baik saya kenalkan dia.Nak tahu tak?Mesti nak tahu, huh, perasannya Alyia nih!Tapi jangan suka dekat dia oke, ini Alyia punya jer!;pCari yang lebih tak hensem dari dia selain Alyia punya nih.Janji?Oke2. memperkenalkan(jeng, jeng, bunyi efect dia, hak3!)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
JUSTIN BIEBER
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Dia milik saya oke!;)
Biodata Justin Bieber:
Birth Name:Justin Drew Bieber
Nickname:JBiebs
Born:March 1, 1994 (age 15)
Origin:Startord, Ontario, Canada
Height:5' 3 1/2"(1.61m)
Genres:Pop, dance, R&B, electronic
Occupations:Singer
Instruments:Vocals, guitar, keyboards
Years active:2007 -present
Labels:Island, RBMG


Sapa2 yang berani ambik dia, memang nak kena.Hak2!Dia tua dua tahun dari saya xD.Okeylah,Alyia dah perkenalkan dekat semua orangkan tentang dia, so pandai-pandailah tahu itu saya punya;).